Strona główna

oferta reklamowa

galeria prac

dojazd

materiały

  

  > oferta reklamowa

  >
galeria prac

  > dojazd

  > e-mail

  > materiały

 

 

Szanowni Państwo

Przez wiele lat działalności na naszym rynku, staramy się zebrać maksimum doświadczeń i wiedzy na temat życzeń i żądań naszych klientów.

Co roku udaje się nam powiększyć liczbę wykonanych reklam, szyldów, tablic, kasetonów itp. Przede wszystkim cenimy sobie kontakt z zadowolonymi klientami.

Naszym celem jest wybieranie jak najlepszych materiałów reklamowych dostępnych na naszym rynku i co za tym idzie profesjonalne wykonanie zamówień.

W naszej firmie wykonujemy szyldy, reklamy wolnostojące i wielkogabarytowe, tablice informacyjne, stojaki reklamowe z PCV i o konstrukcji aluminiowej tzw. potykacze, kasetony podświetlane, plafony świetlne, banery, banery wyborcze, pieczątki itp. przy użyciu świetnej jakości sprzętu i oprogramowania. Posiadamy ploter tnący i termiczny do wycinania liter przestrzennych ze styroduru. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, oplandekowane. Malujemy na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych budynków wszelkiego rodzaju motywy artystyczne, grafiki, napisy. Tworzymy strony internetowe.
Opracowujemy loga firm, znaki graficzne, ulotki, wizytówki, mapy, foldery reklamowe.
Współpracujemy z firmami, które produkują stelaże pod tablice reklamowe, kasetony, montują reklamy wolnostojące i na ścianach, dysponują podnośnikiem koszowym.


Przy kompleksowej reklamie i większych zamówieniach udzielamy rabatów.

Pracownia Reklamy "Grafis" zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Kochanowskiego 7-9 w Bytowie.