Strona główna

oferta reklamowa

galeria prac

dojazd

materiały

 
  
  >
oferta reklamowa

  >
galeria prac

  > dojazd

  > e-mail

  > materiały

 REKLAMA WIELKOGABARYTOWA
Materiały wykorzystane do reklamy są najlepszej jakości. Jako podkład pod tablice używamy nowych materiałów powierzonych przez klienta lub zakupujemy je osobiście.  Może to być blacha aluminiowa, ocynk, powlekana w różnych kolorach, lub plexi czy  pcv spienione.

KASETONY PODŚWIETLANE

Wykonujemy napisy, loga itp. na plexi  do kasetonów podświetlanych. Używamy specjalnej foli do podświetleń, która daje wspaniały efekt świetlistości podczas świecenia kasetonu.

REKLAMY NA POJAZDACH
Oklejamy pojazdy różnego typu i marki, są to auta osobowe, dostawcze i ciężarowe, mogą to również być samochody oplandekowane do których stosujemy specjalną folię banerową, którą wykorzystujemy do reklam na banerach np. wyborczych i nie tylko.

LITERY I GRAFIKA PRZESTRZENNA
Proponujemy Państwu ciekawy sposób na reklamę w formie przestrzennej, którą wykonujemy ze styroduru malowanego w różnych kolorach. Tego typu grafikę naklejamy bezpośrednio na elewację budynku lub na plexi, pcv lub blachę a potem dopiero mocujemy na ścianę. Litery przestrzenne są bardzo efektowną i estetyczną formą promocji Państwa firmy.
 
MALARSTWO NAŚCIENNE
Malujemy wszystko i wszędzie, na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych budynków, malujemy grafikę litery oraz motywy artystyczne.

PRODUKCJA PIECZĄTEK
W produkcji pieczątek stosujemy najlepszej jakości materiały i automaty firmy Wagraf.

Pracownia Reklamy "Grafis" zaprasza do siedziby firmy przy ul. Kochanowskiego 7-9 w Bytowie.